Сьогодні з 10:00 до 13:00 у Запоріжжі частково призупинять рух тролейбусного маршруту №14. Обмеження пов’язані з аварійними роботами на контактній мережі, а транспорт курсуватиме за зміненою схемою. Детальніше – "ЗаБор".
У Запоріжжі тимчасово змінять роботу тролейбусного маршруту №14 «Сімферопольське шосе» — «Набережна». Обмеження діятимуть 7 квітня з 10:00 до 13:00.
У цей період рух тролейбусів буде призупинено на ділянці від вулиці Олександра Говорухи до кільця для розвороту по вулиці Чумаченка. Причина – проведення технічних робіт: перенесення підвісної арматури на нову опору, а також демонтаж двох аварійних опор по вулиці Парамонова.
Попри обмеження, маршрут повністю не скасовують. Його роботу частково забезпечуватимуть три тролейбуси з автономним ходом, які курсуватимуть за затвердженою схемою. Водночас інші тролейбуси працюватимуть без заїзду на вулицю Чумаченка.
Містян просять врахувати тимчасові зміни під час планування поїздок, адже через ремонтні роботи можливі затримки у русі громадського транспорту.