У Запоріжжі двох посадовців підозрюють у розтраті понад 1,1 млн грн на послугах для безпритульних тварин

Опубликовано 2026/06/25 - 14:59
Бюджетні гроші, вилучені у посадовців у Запоріжжі

Бюджетні гроші, вилучені у посадовців у Запоріжжі

Правоохоронці повідомили про підозру двом запорізьким посадовцям, яких підозрюють у розтраті бюджетних коштів, виділених на ветеринарні послуги для безпритульних тварин. Детальніше - "ЗаБор"

За даними слідства, фігурантами справи є директор приватної компанії та колишній керівник одного з комунальних підприємств міста. Слідчі вважають, що вони організували схему завищення вартості послуг, які надавалися в межах міських програм допомоги безпритульним тваринам.

Зокрема, як повідомляють правоохоронці, до актів виконаних робіт та рахунків включався ПДВ, хоча приватна компанія на той момент вже не мала права його нараховувати. Через це, за версією слідства, з міського бюджету було безпідставно сплачено понад 1,1 млн грн. Дії підозрюваних кваліфіковано за статтями Кримінального кодексу України, пов'язаними з розтратою бюджетних коштів.

Наразі триває досудове розслідування. Правоохоронці встановлюють усі обставини справи та перевіряють можливу причетність інших осіб до виявлених порушень. У разі доведення вини підозрюваним загрожує відповідальність, передбачена чинним законодавством України.

Бюджетні гроші, вилучені у посадовців у Запоріжжі
Бюджетні гроші, вилучені у посадовців у Запоріжжі
Бюджетні гроші, вилучені у посадовців у Запоріжжі
Бюджетні гроші, вилучені у посадовців у Запоріжжі
Бюджетні гроші, вилучені у посадовців у Запоріжжі
Переглядів: 249. Теги: деньги скандал коррупция
Поділитися: