Військові рф зранку, 25 червня, атакували Запоріжжя шахедами. Один із БпЛА влучив по заправці на Пісках. Детальніше - "ЗаБор".
Вчора ввечері російські війська вже атакували одну АЗС в Південному мікрорайоні Запоріжжя. Зранку вони повторили аатаку на іншу АЗС.
В першу атаку, близько 6:35, на Піски заходило одразу 4 шахеди, повідомляють читачі. Було чутно декілька вибухів. Активно працювали мобільні вогняні групи.
А вже о 8:03 через чергову атаку стався вибух на 4-ому Південному. Прильот був по АЗС на кінцевій - по заправці EURO 5, яка останнім часом не працювала.