Росіяни вдруге за день атакували Запоріжжя: під ударом критична інфраструктура, в місті бачили величезний стовп диму (фото, відео)

Опубликовано 2026/03/21 - 17:53

У Запоріжжі вдень 21 березня російські війська вчергове атакували місто. Під ударом опинилася критична інфраструктура, у деяких районах виникли перебої з електро- та водопостачанням. 47 тисяч абонентів були знеструмлені через ворожу атаку. Детальніше - "ЗаБор". 

Нагадаємо, що окупанти атакували Запоріжжя з ночі. А за вчора вони завдали рекордну кількість ударів по Запоріжжю та області. Вранці російський дрон влучив у приватний будинок — загинули двоє людей, ще шестеро отримали поранення, серед них діти. Російській дрон вбив подружжя, і саме їхні діти отримали поранення.

Також у двох районах міста було пошкоджено десятки будинків, один — повністю зруйнований.

Вдень у Запоріжжі пролунали вибухи — російські війська атакували місто безпілотниками. За інформацією Запорізької ОВА, під ударом опинилася критична інфраструктура.

Після влучання в одному з районів міста зафіксовано задимлення, а в небі було видно (з різних районів) великий стовп диму.

Внаслідок атаки у Хортицькому районі Запоріжжя спостерігаються перебої з електропостачанням, також повідомляється про відсутність води у деяких будинках.

Більше 47 тисяч абонентів були знеструмлені внаслідок ворожої атаки на Запоріжжя, повідомили в ЗОВА. 

Частина споживачів уже заживлена.

«Інші побутові споживачі та об'єкти промисловості будуть з електроенергією, як тільки енергетики завершать відновлення обладнання», - повідомляє ОВА

Крім того, вибуховою хвилею у навколишніх будівлях пошкоджено вікна.

За попередніми даними, постраждалих немає.

Інформація щодо наслідків денного удару уточнюється.

До речі, декілька шахедів, що атакували. Запоріжжя, вдалося збити ППО. 

Переглядів: 1164. Теги: результаты обстрелов последствия прилетов терроризм отключения
Поділитися: