Запоріжець Денис Смоляров, який вважався зниклим безвісти
Запоріжець Денис Смоляров на позивний «Ірак» понад 9 місяців вважався зниклим безвісти. Загибель підтвердили лише у грудні минулого року. Завтра його із почестями поховають у Запоріжжі. Детальніше – "ЗаБор".
Після майже дев’яти місяців невизначеності мешканець Запоріжжя, військовослужбовець ТрО Денис Смоляров із позивним «Ірак», буде похований із військовими почестями. Його загибель підтвердили наприкінці грудня 2025 року після репатріації та ДНК-експертизи.
Довгий час Денис Смоляров вважався зниклим безвісти. Завдяки заходам з репатріації та ідентифікації стало відомо, що воїн загинув під час виконання бойового завдання на Донецькому напрямку.
Побратими з 260-ї бригади територіальної оборони «Хортиця» згадують Дениса як принципового й безстрашного бійця, який надихав інших не боятися ворога та до останнього залишався вірним ідеї вільної України.
Улітку 2024 року «Ірак» був переведений до 111-ї бригади ТрО. У квітні 2025 року під час виконання бойового завдання з ним зник зв’язок. Лише наприкінці грудня 2025 року, після обміну тілами та проведення ДНК-експертизи, його особу вдалося підтвердити.
У цивільному житті Денис Смоляров працював слюсарем металоконструкцій на абразивному комбінаті. У нього залишилися дружина та 18-річний син.
Поховання загиблого воїна відбудеться у суботу, 10 січня, на центральній алеї Капустяне кладовище в Запоріжжі.
Вічна слава Герою.