Форум Запоріжжя

ЗаБор - міський портал Запоріжжя
Текущее время: 01 май 2024, 07:07

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 10 ] 
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Відродимо запорізьку січ на хортиці!
СообщениеДобавлено: 06 июл 2009, 20:47 
Стартувала всеукраїнська благодійна акція «Відродимо Запорізьку Січ». Про це повідомили організатори Віце-спікер Верховної Ради України Микола Томенко, директор Національного заповідника «Хортиця» Максим Остапенко і меценат Євген Черняк. Вже розпочато заходи зі збору коштів на відновлення історико-культурного центру «Запорізька Січ». В межах благодійної акції 7 липня пройде Січова Толока на Хортиці до святкування дня Івана Купала.


За народним звичаєм 7 липня українці святкували день Івана Купала, тобто день християнського святого Іоана, що об’єднували зі святом язичницького бога Купали. Символи свята – вода, вогонь і трави. В цей день прийнято плести вінки, спалювати злих духів і очищатися за допомогою води. А ще кажуть, що справи розпочаті на Івана Купала, будуть іти напрочуд легко. Саме тому 7 липня на острові Хортиця відбудеться Козацька Толока – роботи з прибирання і добудови історико-культурного комплексу «Запорізька Січ» за участю всіх охочих.

Козаки казали: «Хто добре працює – той добре їсть!». Тож саме для учасників «Січової Толоки» на на прилеглій території ресторану «Козацьке подвір’я» буде приготовано рекордну кількість борщу (600 літрів) на відкритому вогні просто неба.. Охочі зможуть взяти участь у приготуванні смачного борщу та отримати диплом учасника встановлення рекорду попередньо зареєструвавшись. Про цю подію заявлено до книги рекордів України. Представники Книги одразу ж на місці зафіксуюсть рекорд «Найбільшого борщу в світі» Працюватимуть майстри народного мистецтва, майстер-клас з плетіння вінків та гончарної справи. Ближче до заходу сонця розпочнеться театралізоване шоу від театру-лабораторії «VIE» - обряди очещення вогнем, стрибки через вогнища, хороводи, традиційне спалювання Купальниці та гадання на сплетених власноруч віночках.

Програма:

15.00 – 17.00 «Січова Толока» - роботи з добудови Козацької Січі (місце проведення - історико-культурний комплекс «Запорізька Січ»)

16.00 Прес-конференція і презентація книги віце-спікера Верховної Ради України Микола Томенка «Український романтик Микола Гоголь» (місце проведення – територія ресторану «Козацьке подвір’я»)

18.00 Офіційна частина благодійної акції «Відродимо Запорізьку січ», підбиття підсумків (місце проведення – територія ресторану «Козацьке подвір’я»)

18.20 Встановлення рекорду з приготування борщу (місце проведення – територія ресторану «Козацьке подвір’я»)

18.30 – 20.00 Концертна програма за участю запорізьких гуртів, робота майстерень народних умільців, а також майстрів з плетіння вінків

20.00 – 21.00 Театралізоване шоу «Обряди на Івана Купала» від муніципального театру-лабораторії «VIE»

Акредитація представників ЗМІ за тел.. 8 067 333 20 44 Алена


Вернуться к началу
  
 



 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 06 июл 2009, 21:11 
Не в сети
-КРАСАВЧЕГ ZаБора-
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 08 авг 2008, 21:37
Сообщения: 1776
Откуда: Снизу
И все довольны: Черняк - очередной раз своих "Патриотов" попиарит, Томенко - книжку презентует (тоже мне, писателей развелось), народ получит хлеба (в смысле, борща) и зрелищ (в смысле девочек в венках через костер прыгающих). Вот одно смущает, а что, некому "Сич" достроить? Туда еще в том году пускали за деньги. Куда эти деньги пошли?


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 06 июл 2009, 21:15 
Событие еще раз доказывает, что Черняк умеет делать пиар. В отличие от многих других. Хорошо это или плохо, но это факт.


Вернуться к началу
  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 06 июл 2009, 21:17 
Не в сети
-КРАСАВЧЕГ ZаБора-
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 18 ноя 2006, 20:58
Сообщения: 708
Откуда: Gород Z
Интересен факт, что Иванов деньуже был, как и положено исторически, в день летнего солнцестояния. Судя по всему, просто акция пиара Колюни Томенко с его новой книгой, а заодно и возможность срубить бабла для ресторана "Козацьке подвір’я".
Но и в этом есть свои плюсы для заповедника.
Кроме откатов, полученых Остапенко, есть плюс в сторону популяризации заповедника, идет развитие туризма в городе.
Кароче, "усi радi, i я трошки" :eek:

_________________
Фсезнание хорошо! Но Пиво, Деффки и Рок-н-Ролл - Лутше!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 06 июл 2009, 22:31 
Не в сети
-КРАСАВЧЕГ ZаБора-
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 12 фев 2007, 14:46
Сообщения: 2371
-=SKUNS=- писал(а):
Интересен факт, что Иванов деньуже был, как и положено исторически, в день летнего солнцестояния. Судя по всему, просто акция пиара Колюни Томенко с его новой книгой, а заодно и возможность срубить бабла для ресторана "Козацьке подвір’я".
Но и в этом есть свои плюсы для заповедника.
Кроме откатов, полученых Остапенко, есть плюс в сторону популяризации заповедника, идет развитие туризма в городе.
Кароче, "усi радi, i я трошки" :eek:


Интеерсно, кто хозяин этого "подвір’я", что ему такие привилегии?


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 07 июл 2009, 00:53 
kini писал(а):
-=SKUNS=- писал(а):
Интересен факт, что Иванов деньуже был, как и положено исторически, в день летнего солнцестояния. Судя по всему, просто акция пиара Колюни Томенко с его новой книгой, а заодно и возможность срубить бабла для ресторана "Козацьке подвір’я".
Но и в этом есть свои плюсы для заповедника.
Кроме откатов, полученых Остапенко, есть плюс в сторону популяризации заповедника, идет развитие туризма в городе.
Кароче, "усi радi, i я трошки" :eek:


Интеерсно, кто хозяин этого "подвір’я", что ему такие привилегии?


Младший Ванат - владелец Интуриста и один из "Патриотов".


Вернуться к началу
  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 07 июл 2009, 22:01 
Не в сети
Модератор
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 12 фев 2007, 11:12
Сообщения: 1043
На Хортице прошла обещанная Толока

Изображение

Изображение
был обещанный Томенко

Изображение
был и обещанный борщ

Еще фотки


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 09 июл 2009, 19:04 
где можно посмотреть фотографии


Вернуться к началу
  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 09 июл 2009, 20:08 
kris2008 писал(а):
где можно посмотреть фотографии


Там же внизу написано - еще фото. Это гиперактивная ссылка:
http://www.zabor.zp.ua/gallery/categories.php?cat_id=80


Вернуться к началу
  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 09 июл 2009, 21:38 
Не в сети
-КРАСАВЧЕГ ZаБора-
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 08 авг 2008, 21:37
Сообщения: 1776
Откуда: Снизу
Как и ожидал, увидел на фотках, что жрать борщ пришло народу намного больше, чем строить Сич. И журналистов пришло, видимо, не мало. Задумка удалась. :D


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 10 ] 

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на конференции

Зарегистрированные пользователи: Google [Bot]


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
 cron
Powered by phpBB1 © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Русская поддержка phpBB
Мобильная версия