Форум Запоріжжя

ЗаБор - міський портал Запоріжжя
Текущее время: 02 май 2024, 17:11

Часовой пояс: UTC + 2 часа





Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 10 ] 
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: К нам едет... клоун!
СообщениеДобавлено: 20 мар 2008, 19:20 
Не в сети
Почётный ZаБорАвец II ст.
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 15 мар 2006, 19:10
Сообщения: 272
Откуда: Запоріжжя
Україна чекає на подарунок у День дурнів

Як повідомив Віктор Ющенко, американський президент відвідає Україну з державним візитом із 31 березня по 1 квітня 2008 року.
Ющенко підкреслив, що на порядку денному зустрічі буде обговорення питання Плану дій між США і Україною на 2008-2009 роки. Але головне - розгляд питання приєднання України до Плану дій щодо членства в НАТО. Низка європейських держав вже заявили, що Україні не слід розраховувати у квітні приєднатися до ПДЧ, ось і буде Віктор Андрійович умовляти Георгія Георгійовича натиснути на своїх європейських друзів, нагадує "Народний оглядач".

Хоча навряд чи прохання Буша будуть почуті. Та і не факт, що він попросить саме про приєднання саме України і саме до ПДЧ. Знову наплутає щось - це він робити уміє красиво.

Нагадаємо, Буш-мол. неодноразово потрапляв у безглузді ситуації, плутаючи, наприклад, Австрію і Австралію, вимагаючи, щоб йому в самому центрі Європи пред'явили для ознайомлення кенгуру. Або, повертаючись до Іраку: "Я з гордістю хочу потиснути руку цього хороброго іракця, чию руку відрізали за часів Саддама Хусейна"

Популярні і чисто "фрейдівські" обмовки, від яких вмирав зі сміху весь світ. Нагадати? "Я ніколи не відповідав на запитання щодо марихуани. І знаєте чому? Тому що не хотів, щоб яка-небудь дитина спробувала те, що доводилося пробувати мені".
"Я хотів би подякувати моєму другові, сенаторові Ферсту за те, що він приєднався до нас сьогодні. Ви знаєте, він одружений на дівчині з Техасу. Я хочу, щоб ви привітали її: Керен - вона така ж проста техаська дівчина, як і я".

"Професія губернатора або професія першої леді, як у моєму випадку, - не найскладніша".
Загалом, "Говорити гарною англійською - це те, в чому мене рідко звинувачують".
Найчастіше "обмовки" президента викликають сміх, але буває і так, що помилки Буша призводять до катастрофічних наслідків. У лютому 2002 року під час візиту до Японії президент США переплутав "девальвацію" з "дефляцією", чим викликав паніку на Токійській біржі. Виступаючи перед журналістами, Буш заявив, що обговорюватиме з японським прем'єр-міністром Коїдзумі можливість девальвації ієни. Відразу ж після цієї заяви японські брокери почали в терміновому порядку позбавлятися від національної валюти. Від краху біржу врятувала тільки заява помічника Буша, який повідомив, що президент в черговий раз "обмовився".

Як відомо, згідно з результатами досліджень, поширених інститутом Ловенштейна, з усіх президентів, що керували Сполученими Штатами за останні 60 років, Джордж Буш-молодший володіє найнижчим коефіцієнтом інтелекту. Якщо IQ абсолютного лідера Біла Клінтона - 182 одиниці (при середній по США 110), то у Буша-мол. - всього 91.
Написав Родослав Сівер

Джеронiмо - думаю Ви про Буша в iнтернетi ще бiльше накопаете i доповните статтю.
З 1 квiтня

_________________
Хто бореться - той перемагає!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 



 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 20 мар 2008, 20:30 
Дiйсно день вiзиту випадаэ на ДЕНЬ ДУРНЯ!А ктож дурень?


Вернуться к началу
  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 24 мар 2008, 11:33 
Жалко, клоун не убдет давать представлений в Запорожье.


Вернуться к началу
  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 25 мар 2008, 08:04 
ой как вам кацапы далеко до этого "клоуна". Так далеко, что на клоунов больше смахиваете вы сами.


Вернуться к началу
  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 25 мар 2008, 11:23 
трость писал(а):
ой как вам кацапы далеко до этого "клоуна". Так далеко, что на клоунов больше смахиваете вы сами.


В натуре, парень с ничего войну развязал в Ираке и Хусейна казнил в угоду торжества демократии, а вы - клоун! :) Это не клоун, это скомарох.


Вернуться к началу
  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 25 мар 2008, 16:37 
Тебе, трость, обломок Буратины, еще очень далеко до понятия "хомо сапиенс".
А Гогиа Бушман совершил разбойное нападение на Ирак и поубивал совместно с поганой НАТОй сотни тысяч граждан не для демократии, а для ... автократии. ДемокггаССтии.
Это- грабители, убийцы, короче- юдонацизм в чистом виде.


Вернуться к началу
  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 25 мар 2008, 19:43 
Не в сети
Почётный ZаБорАвец II ст.
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 15 мар 2006, 19:10
Сообщения: 272
Откуда: Запоріжжя
Прошу не порівнювати "скоромоха" з клоуном. Скоромохи не тільки людей розважали. Наприклад займались розвідкою і були майстрами "кулачного бою".
Фільм "1612" хтось дивився? Там таких "скоромохів" і показали.

_________________
Хто бореться - той перемагає!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 26 мар 2008, 15:43 
Величар писал(а):
Прошу не порівнювати "скоромоха" з клоуном. Скоромохи не тільки людей розважали. Наприклад займались розвідкою і були майстрами "кулачного бою".
Фільм "1612" хтось дивився? Там таких "скоромохів" і показали.


Смотрите мультики, Величар!


Вернуться к началу
  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 01 апр 2008, 04:35 
Не в сети
-КРАСАВЧЕГ ZаБора-
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 21 май 2006, 03:46
Сообщения: 2884
Клоун приехал.
Изображение
Его встречали в центре Киева - http://siteua.org/system_category/12227


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 01 апр 2008, 12:02 
Буша еще встречают в Киеве! :)

Изображение

Изображение


Вернуться к началу
  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 10 ] 

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на конференции

Зарегистрированные пользователи: Google [Bot]


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  

Powered by phpBB1 © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Русская поддержка phpBB
Мобильная версия