Форум Запоріжжя

ЗаБор - міський портал Запоріжжя
Текущее время: 16 апр 2024, 15:10

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 2 ] 
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Новий альбом Руслани "АМАЗОНКА"
СообщениеДобавлено: 10 мар 2008, 17:04 
З 1 березня вийшов в продаж новий альбом Руслани "Амазонка". Дуже чудовий! Всім рекомендую купити і послухати!!!

Изображение

«Амазонка» вже йде!
Новий фентезі-альбом Руслани
Весна 2008 року. Десь в географічному центрі Європи. На перетині шляхів і смаків. Всупереч сумнівам та прогнозам. З першими променями всепереможної енергії життя народилась Вона. Амазонка.
«Амазонка» - україномовне видання нового незвичайного альбому Руслани, що став продовженням глобального фентезі-проекту співачки.
Згодом побачить світ англомовна версія цього альбому, що матиме назву «Wild Energy».
Стиль альбому – поп-фентезі.
"Амазонка" шокує і зачаровує одночасно. Це – постійний контраст треків. Наче амазонка, що знаходиться на межі стихій і станів, настрій альбому змінюється від релаксу до шаленого груву, а потім – знову до світлого суму і знову до нестримного драйву.
Для запису альбому Руслана диригувала оркестром, виконала партії на фортепіано, барабанах, трембіті та спеціальній перкусії, створеній на її замовлення ексклюзивно для шоу та альбому, виступила автором чи співавтором більшості пісень на альбомі.

На альбомі представлено соціальний сингл Руслани «Не для продажу», спеціально створений для однойменної соціальної ініціативи співачки щодо боротьби з глобальною проблемою торгівлі людьми. Ініціативу Руслани підтримали організація «Vital Voices» та Офіс ООН з боротьби з наркотиками і злочинністю (UNODC). Сингл і проект кампанії «Не для продажу» було представлено Русланою 15 лютого 2008 р. у Відні на всесвітньому форумі, організованому UNODC та присвяченому протидії сучасній работоргівлі.

...Так зимно, але я у вогні... ("Відлуння мрій")
...Закипає кров, бо тече любов у жилах...
...Зупиняє страх і зриває дах стихія... ("Ми будемо перші")
...Ти синтетична до болю...
...Ти жива, а хто це знає?.. ("Ти жива (Синтетична)")
...Не для розпродажу серця, немає цін на почуття... ("Не для продажу")
...Я не живу, мені всесвіту мало... ("Де ти, моя любов")
...Приручаю бажання у останній раз... ("Дикий ангел")
...Вартий життя чи сліз мій каприз...
...Хто я, вогонь чи лід? Досі я ще не знала...(«Вогонь чи лід»)
... На відстань неба відпусти мене... ("Як змінити майбутнє (Енергія кохання)»)

Альбом записано на студії Hit Factory Сriteria (Miami).
Виконавчий продюсер альбому – Тревор Флетчер (директор Hit Factory studio). Продюсери альбому: Руслана, Egoworks Music, США (Роман Бокарьов та Михаїл "Music Mike" Мшенський), Олександр Ксенофонтов.

www.ruslana.com.ua

Тут можна прослухати демо-версії всіх пісень з нового альбому!

http://music.yakaboo.com/ru/catalog/tracklist/-11524


Вернуться к началу
  
 



 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 23 июл 2008, 22:03 
Приглашаю всех посетить бесплатный сольный концерт Русланы в поддержку нового альбома "Амазонка", который состоится 17 августа в 19,00 на Каскаде фонтанов "Радуга"


Вернуться к началу
  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 2 ] 

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на конференции

Зарегистрированные пользователи: alinamalina7, Google [Bot]


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  

Powered by phpBB1 © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Русская поддержка phpBB
Мобильная версия